ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Хакери три роки викрадали інформацію з мережі дипкомунікацій ЄС - The New York Times

19.12.2018, 11:35
Фото - fakty.ictv.ua

Хакери проникли в мережу дипломатичних комунікацій Європейського Союзу і протягом декількох років мали доступ до повідомлень, якими обмінювалися дипломати.

Втручання виявила компанія з кібербезпеки Area 1, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на The New York Times.

В одному з повідомлень європейські дипломати описали зустріч президента США Дональда Трампа і президента Росії Володимира Путіна в Гельсінкі як “успішну (принаймні, для Путіна)”.

В іншій телеграмі, написаній після зустрічі 16 липня, містився детальний звіт та аналіз дискусії між європейськими офіційними особами і президентом Китаю Сі Цзіньпіном, і цитуються його слова про те, що “знущання” Трампа над Пекіном можна порівняти з “боксерським поєдинком без правил”.

За даними експертів, методи, які хакери застосовували протягом трирічного періоду, нагадували методи, які давно використовуються елітним підрозділом Народно-визвольної армії Китаю. Повідомлення були скопійовані з захищеної мережі і розміщені на відкритому інтернет-сайті, який хакери створили в ході своєї атаки.

Видання повідомляє, що має в своєму розпорядженні понад 1100 повідомлень європейських дипломатів, серед яких підсумки про бесіди з лідерами Саудівської Аравії, Ізраїлю та інших країн, які були поширені по всьому ЄС.

Низка інших організацій, в тому числі Організація Об'єднаних Націй, також, як повідомляється, постраждали від хакерських атак і з тих пір посилили свою кібербезпеку.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!