ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Керівників соцмереж викликали до Сенату США через безпеку дітей

01.02.2024, 11:51

Керівники компаній Meta, Snap, Discord, X і TikTok взяли участь у слуханнях у Сенаті США, присвячених безпеці дітей в інтернеті. Вони відповідали на запитання законодавців і пояснювали, як їхні компанії працюють над захистом молоді від небезпек у мережі. Про це повідомляє LIGA.Tech з посиланням на сайт сенату.

Слухання стали першими свідченнями Евана Шпігеля, Джеймса Сітрона та Лінди Яккаріно в конгресі. Примітно, що всі троє були викликані комітетом до суду після того, як відмовилися з'явитися добровільно, як стверджують законодавці.

Слухання пройшли перед повним залом, де були батьки дітей, що постраждали від онлайн-експлуатації. Під час слухань сенатори ділились особистими історіями сімей, чиї діти скоїли самогубство через вплив інтернету.

Хоча подібні слухання ще не сприяли ухваленню нових законів, у конгресі зростає підтримка нових правил безпеки. Запропоновано багато законопроєктів, включно із законом про безпеку дітей в інтернеті (KOSA) і COPPA 2.0. Компанії Meta й X висловили підтримку деяких законопроєктів, тоді як інші керівники заявили, що відкриті до подальших обговорень.

Марк Цукерберг запропонував використовувати засоби батьківського контролю та перевірки віку на рівні магазинів застосунків, що перенесе відповідальність на Apple і Google. Останнім часом компанія Meta зазнає тиску через судовий позов від 41 штату, який звинувачує їх у заподіянні шкоди психічному здоров'ю підлітків. У судових документах стверджується, що компанія ігнорувала безпеку дітей та заборону фільтрів в Instagram.

Liked the article?
Help us be even more cool!