ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кабмін призначив головою Держспецзв’язку командира ударної роти БпЛА Юрія Мироненка

Фото - Укрінформ
Фото - Укрінформ

Кабінет Міністрів призначив військовослужбовця, командира ударної роти БпЛА Юрія Мироненка на посаду голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. 

Таке рішення уряд ухвалив 1 грудня, повідомляється на сайті Держспецзв’язку.

Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров дав завдання відповідно до обовʼязкових процедур провести аудит роботи Держспецзв’язку. 

Новий голова анонсував, що найближчим часом представить план розвитку Держспецзв’язку.

Юрій Мироненко до призначення був командиром ударної роти БпЛА, яка працює на Запорізькому напрямку. 

Від початку повномасштабного вторгнення обороняв Київ у складі 112 бригади тероборони Києва. Пізніше обійняв посаду заступника начальника штабу 129 батальйону 112 бригади. Після цього очолив відділ із роботи з добровольчими формуваннями територіальних громад 112 бригади. 

Закінчив Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (1994–2000 роки). Здобув ступінь бакалавра за спеціальністю “Менеджмент” і ступінь магістра за спеціальністю “Міжнародна економіка”. 

Кар’єру розпочинав у банківській сфері. Обіймав керівні посади в структурних підрозділах Правекс Банк, Ukrsibbank BNP Paribas Group тощо. 

З 2008 до 2010 року працював фінансовим директором Концерну Стирол, який виробляв добрива та азотні сполуки.

З 2010-го до 2015-го перебував на посаді генерального директора ТОВ “Даймонд Сфір Груп”, яке провадило діяльність у сфері ІТ, логістики, будівництва, аграрного господарства тощо. 

З 2014 року директор, а від 2016 до жовтня 2023 року голова правління Інституту суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) – неурядового аналітичного центру, що супроводжує реформи в Україні.

Також має досвід роботи в приватних компаніях, в управлінських ланках фінансової, банківської, транспортної, фармацевтичної, хімічної, енергетичної та інших галузей.

У 2019 році уклав контракт і долучився до тероборони, протягом 2019–2020 років проходив навчання, зокрема, на Яворівському полігоні. 

Нагороджений нагрудним знаком “Срібний хрест”.

Як повідомляв ІМІ, 20 листопада 2023 року Кабінет Міністрів звільнив голову Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Юрія Щиголя та його заступника з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віктора Жору. Їм та іншим співробітникам служби повідомили про підозру в заволодінні 62 млн грн державних грошей. Усього в справі шестеро підозрюваних.

Liked the article?
Help us be even more cool!