ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

“Інтер” на концерті до 9 травня розкаже про названі на честь “фашистів” вулиці в Україні

08.05.2018, 11:29

Оприлюднені уривки концерту до Дня перемоги 9 травня, який покаже телеканал “Інтер”, викликали критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні “іменами фашистських злочинців”, повідомляє Радіо Свобода.

“Вісім мільйонів українців загинули від рук фашистських загарбників. Це наша історія. Це наша генетична пам’ять”, – каже на оприлюдненому уривку ведуча Анастасія Даугуле.

“І сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили під час факельних ход у нашій столиці, де кожен метр просякнутий кров’ю наших співвітчизників”, – відповідає інший ведучий, Андрій Доманський.

“І нехай нам деколи здається, що все проти нас, що ми чужі в своїй країні, але це не так. Нас – багато, нас – сотні в цій залі і мільйони перед екранами телевізорів… Це ми 9 травня приносимо квіти до вічного вогню, це ми щороку відновлюємо пам’ятники воїнам, які загинули у війні з фашизмом”, – кажуть далі ведучі.

Нагадаємо, у лютому і  вересні 2016 року офіс телеканалу “Інтер” ставав об’єктом блокування та нападів представників радикальних організацій.

4 вересня телеканал “Інтер” заявив про напад і підпал офісу компанії “Національні інформаційні системи”, збройний напад та постраждалих.

Напад і підпал будівлі НІС 4 вересня слідчі кваліфікували за ч. 4 ст. 296 ("Хуліганство") та ч. 2 ст. 194 ("Умисне знищення або пошкодження майна") Кримінального кодексу України.

5 вересня у Києві під стінами головного офісу телеканалу “Інтер” на вулиці Дмитрівській зібралися десятки активістів, які не згодні з політикою телеканалу. Активісти оголосили безстрокову акцію протесту і блокування каналу. Учасники протесту підвезли шини та встановили намети біля будівлі телеканалу “Інтер”.

6 вересня 2016 року блокування каналу продовжилося, але потім активісти, заявивши про домовленість з каналом, припинили блокування. “Інтер”, у свою чергу, заявив, що ні про що не домовлявся з активістами.

Liked the article?
Help us be even more cool!