ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Instagram заборонив фільтри, які нібито "діагностують" коронавірус

16.03.2020, 13:00
Фото – Time Magazine
Фото – Time Magazine

З додатку видалили всі ефекти доповненої реальності, які стверджують, що "діагностують" або "лікують" коронавірус. Компанія також почне приховувати в результатах пошуку інші ефекти, пов'язані з коронавірусом.

Про це повідомляє MediaSapiens із посиланням на Engadget.

"Ми видалили всі опубліковані раніше ефекти і відхиляємо всі нові ефекти, які стверджують, що передбачають, діагностують або лікують коронавірус", – заявили представники Instagram творцям ефектів AR (доповненої реальності).

Інші AR-ефекти, пов'язані з коронавірусом, будуть приховані з результатів пошуку, якщо вони не були "розроблені в партнерстві з визнаною організацією охорони здоров'я".

Епідемія коронавірусу поширилася в усьому світі, а в Instagram з'явилося безліч AR-фільтрів, присвячених захворюванню. Наприклад, з'явився фільтр "What are you", який "опитує користувачів, чи хворіють вони на коронавірус або яку марку туалетного паперу вони повинні купувати в паніці".

Також Instagram розмістить у верхній частині стрічок повідомлення, що посилаються на інформацію Всесвітньої організації охорони здоров'я. Їх побачать користувачі тих країн, де були підтверджені випадки захворювання на Covid-19. Ці повідомлення з'являтимуться протягом наступних кількох тижнів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!