ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Індія попередила Twitter про "непередбачувані наслідки" через недотримання нових правил для соцмереж

08.06.2021, 11:08
Фото – techcrunch.com
Фото – techcrunch.com

Уряд Індії повідомив керівництву соцмережі Twitter, що вона може зіткнутися з "непередбачуваними наслідками", якщо не виконає нових правил для соцмереж, запроваджених у країні. Про це повідомляє MediaSapiens із посиланням на Reuters.

Міністр технологій Індії написав у листі до Twitter від 5 червня, що відповіді компанії на попередні листи уряду щодо нових правил не підтверджують, чи дала вона повну згоду на їхнє виконання.

У травні 2021 року в Індії почали діяти правила, за якими Twitter, Facebook та подібні соцмедіа мають видаляти дописи протягом 36 годин після отримання вказівки від влади. У разі недотримання Кодексу етики цифрових медіа компаніям загрожують судові позови.

Правила також вимагають, щоб компанії мали в країні представника, який розглядатиме скарги користувачів протягом 24 годин, головного співробітника з питань відповідності та контактну особу, яка буде доступна правоохоронним органам цілодобово.

У листі до Twitter від 5 червня зазначається, що компанія ще не виконала вимог та отримує останнє попередження "як жест доброї волі".

Останніми місяцями у Twitter складні стосунки з урядом Індії. У квітні соцмережа на прохання уряду видалила понад 50 твітів, у яких критикували дії влади в боротьбі з COVID-19. А вже наприкінці травня до офісів Twitter в Індії прийшла поліція в межах розслідування того, чому деякі твіти урядовців, згідно з політикою соцмережі, були позначені як маніпулятивні. Але тоді в офісах не було працівників, оскільки тоді вони працювали віддалено.

Liked the article?
Help us be even more cool!