ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Христина Гаврилюк стала генпродюсеркою інформаційного мовлення Суспільного

Христину Гаврилюк призначено генеральною продюсеркою інформаційного мовлення Суспільного. 

Про це йдеться на сайті компанії.

"Наступного року на редакцію чекають великі зміни: ми плануємо збільшити виробництво новин та запустити нові проєкти на всіх платформах, що потребує неабиякого посилення команди і є одним з головних фокусів моєї роботи на зараз. Поряд із цим ми продовжуємо трансформацію регіональних редакцій, які є невіддільною частиною інформаційного мовлення Суспільного. Незмінною залишається наша головна задача – робити новини з високою довірою та з пріоритетом на польову журналістику, документувати воєнні злочини росії, пильно стежити за змінами, які відбуваються в суспільстві через повномасштабну війну, чутливо висвітлюючи їх", – прокоментувала своє призначення Христина Гаврилюк.

На Суспільному Христина із 2018 року: спочатку працювала шеф-редакторкою новин "Суспільне Чернівці". У 2021 році стала лауреаткою спецпроєкту "30 до 30. Хто творить майбутнє українських медіа" від The Ukrainians та Премії імені Георгія Ґонґадзе. Потрапила до довгого списку номінантів національної премії "Високі стандарти журналістики" – 2021. Згодом переїхала до Києва, де створила редакцію новинних соцмереж, а з червня 2022 року очолила службу новин Суспільного.

"Христина – професійна фахівчиня, яка має досвід польової журналістики та управління командами. Я захоплююсь її знаннями та навичками, відданістю своїй справі та стійкістю характеру. Мене тішить, що наша компанія надає можливості такого карʼєрного зростання найкращим працівникам. Такі люди – це найцінніше, що є в Суспільного", – підкреслила Марія Фрей, членкиня правління Суспільного, відповідальна за новини та регіональне мовлення.

Під час щорічної відзнаки "Суспільний код" – 2023 Христина перемогла в номінації "Watch dog якості контенту". 

У червні 2022 року журналісти Суспільного Христина Гаврилюк та Тарас Ібрагімов разом з колегами потрапили під обстріл у центрі Лисичанська. Їх евакуювали військові Збройних сил України. Як повідомили журналісти, нікого з них не поранило.

Liked the article?
Help us be even more cool!