Hromadske долучилося до проєкту Docudays UA "Архів війни", який зберігає воєнну хроніку
![Hromadske долучилося до проєкту Docudays UA "Архів війни", який зберігає воєнну хроніку Фото – Громадське](https://imi.org.ua/upload/news/2022/09/22/632c3afda1cb1-1_700x350.png?v=1663843079)
Hromadske долучилося до проєкту Docudays UA "Архів війни", який зберігає та впорядковує воєнну хроніку. Про це повідомляється на сайті видання.
Команда Архіву війни збирає відео- та аудіоматеріали про війну в Україні в об’єднану базу. Мета ініціативи – зробити злочини Росії видимими та покарати винних, а також розповісти світові про те, як це – жити під час війни.
Архів війни покликаний об’єднати зусилля тих, хто працює на боці правди, встановлення справедливості та захисту інтересів України", – розповіла координаторка проєкту "Архів війни" Марія Бучельнікова.
Співавтором Архіву може стати кожен / кожна, надіславши свої відео й аудіо до бази даних Архіву війни. Про те, як це зробити, читайте на сайті проєкту. Архів збирає матеріали про життя й побут під час війни, опір цивільного населення агресору, евакуацію чи досвід перебування в бомбосховищах, руйнування, насильство та інші злочини, скоєні російською армією на території України. А також інші фрагменти, відзняті під час війни, які видаються вам важливими. Автори проєкту гарантують повну конфіденційність власникам матеріалів.
Hromadske повідомляє, що передало до Архіву значну частину відео з деокупованих населених пунктів, зони бойових дій, зруйнованих унаслідок війни міст і селищ, відзнятого в березні-червні 2022 року.
Help us be even more cool!