ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Громадське радіо збирає 134 тис. грн на FM-частоту в Києві

27.08.2019, 13:46

Громадське радіо збирає через краудфандингову кампанію 134 тис. гривень для участі в конкурсі на  FM-частоту в Києві та Київській області. 

“Бюджет проєкту фактично складається з однієї статті. Це внесок на частотний конкурс Національної ради з питань ТБ і радіо. Ми маємо внести 120 000 гривень. Крім цих коштів, ми маємо оплатити допомогу команди Спільнокошту. Тому разом ми збираємо 134 000 гривень”, – йдеться в повідомленні.

Також редакція зазначає, що їм можна допомогти, написавши листа Національній раді з питань телебачення і радіомовлення з проханням підтримати надання Громадському радіо FM-частоту в Києві та Київщині у вересні 2019 року.

“Зараз Громадське радіо працює на 16 передавачах у шести регіонах України. Але здебільшого це невеликі міста або незручний УКХ-діапазон. Тому шлях до дійсно великої аудиторії лежить через FM-частоту в столичному регіоні. Якщо ви хочете слухати нашу хвилю у вашій машині або на звичайному приймачі зі стандартним набором частот – допоможіть нам сьогодні”, – йдеться в повідомленні.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!