Журналістка 5 каналу Христина Бондаренко зазначає, що відпустка, в яку її відправили, була для неї несподіванкою і офіційно їй нічого не пояснили. Про це вона сказала в коментарі ІМІ.

За її словами, на телеканалі офіційно їй нічого не пояснили, чому відправляють у відпустку. При цьому зазначили, що може бути ліквідована її посада – головного редактора сайту 5 каналу.

“Офіційно мені нічого не пояснили. Сказали, що моя посада можливо буде ліквідована. Вони вважають, що “сайт працює у півсили”. Це пряма мова була. На мої запитання, які є у них на те факти, адже у мене на руках є статистика – кількість відвідувань сайту навіть у свята зростала – вони нічого не відповіли”, – розповіла Христина. При цьому вона додала, що у трудовій вона записана як ведуча програм, але виконувала функції головного редактора сайту. “Тепер мені кажуть, що можуть обійтися двома випусковими редакторами”, – сказала Христина.

На запитання, чи може бути пов'язаний такий крок на 5 каналі з тим, що Христина ще працює на Громадському ТБ, вона зазначила: “Я на 5-му в кадрі не працюю. Перед тим, як іти на Громадське, ми проговорили цей момент. Була домовленість, що я можу працювати паралельно, адже на 5-му я вже два роки як не маю жодних ефірних проектів”.

Бондаренко вважає, що після місяця її відпустки, їй її подовжать.

“Тон розмови дав мені зрозуміти, що після місяця цієї відпустки, мене можуть знову відправити відпочивати. Хочу лише сказати, що на момент, коли я почала займатися сайтом, у нас відвідуваність була до 10 000. Зараз ми маємо до 200 тисяч в окремі дні”, – сказала Христина.

Як повідомляв ІМІ, 12 січня Христина Бондаренко повідомила, що на 5 каналі без пояснення її відправили у вимушену відпустку. Дізналася вона про це випадково, відкривши приватні повідомлення у Фейсбуці.