ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Голова Миколаївської ОДА викликав на спаринг журналіста після інциденту з Порошенком

03.09.2018, 14:34
Фото - скріншот з відео НікВесті

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко викликав на спортивний килим журналіста НікВесті Івана Казору, вказавши, що він говорить неправду, заявляючи, що чиновник його відштовхнув у момент спілкування з Президентом України Петром Порошенком 27 серпня. Про це Олексій Савченко сказав 31 серпня на прес-конференції.

Редактор інтернет-видання “Шиповник” Андрій Юрчак запитав голову ОДА, навіщо він відштовхнув журналіста, коли той ставив запитання Президенту України. На це Олексій Савченко відповів, що він хотів би, щоб журналісти спілкувалися з ним як із чоловіком.

“Ви говорите, що я когось відштовхнув. Мені соромно за вас, я б хотів, щоб ви не брехали. Я б хотів, щоб зі мною ви спілкувалися як з чоловіком. У мене в житті є захоплення спортом, я цим пишаюся. Якщо хочете, то я можу продемонструвати, що буде з людиною, яку відштовхну. І які наслідки. Вибачте мені, але журналіст сидить тут, він у доброму гуморі”, – відповів Савченко журналісту.

На це Казора відповів, що це тому, що він теж займається спортом.

– Мені це сприймати як виклик? – запитав голова ОДА.

– Сприймайте як хочете, – відповів журналіст.

– Яка вага у вас? – запитав його Олексій Савченко.

– Близько 100, – відповів Іван Казора.

“Я пропоную вам зустрітися на килимі. Я чекаю відповіді, якщо вам потрібен час – будь ласка, але я вам пропоную зустрітися на килимі ... Знаєте, я вам скажу, на жаль, для вас “потім” не буде. Я навіть можу сказати, через скільки секунд це буде. На жаль, “потім” не буде для вас. Давайте, ми ж одне одного знаємо, ви знаєте, який я. Я знаю, на що ви здатні. Немає такого, щоб я когось із вас штовхав. Ви знаєте, що буде, якщо я вас штовхну. А те, що сталося, не прикрашає Миколаївщину. Тому що в країні, яка воює, бігти на режимному об'єкті, маючи чітко роз'яснені правила, користуючись тим, що Президент України на Миколаївщині відчуває себе нормально, як у себе вдома, бігти до нього, робити якісь речі”, – сказав Олексій Савченко.

При цьому, звертаючись до Івана Казори, голова Миколаївської ОДА заявив, що вважає, що він співпрацює з російськими ЗМІ.

“А потім через ці речі, через 10 хвилин після того, як ви там розмістили щось, ЗМІ Росії підхопили це і повернули до України з інших джерел – вибачте, будь ласка, я вважаю це прямою провокацією. Я вважаю, що це співпраця з агентами Російської Федерації. Я вважаю, що ви співпрацюєте з ними, але я не можу цього довести, тому я вас не звинувачую. Але для мене це виглядає саме так. Я б ніколи цього не зробив…” – заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, 27 серпня в Миколаєві під час візиту Президента України Петра Порошенка на державне підприємство “Зоря-Машпроект” журналісту місцевого видання “НикВести” Івану Казорі не дали змоги поставити запитання главі держави. Про це журналіст повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Журналіст написав, що підійшов до Порошенка та спитав його про виконання даних ним обіцянок кілька місяців тому, але у відповідь Петро Порошенко схопив мікрофон і силою опустив його вниз, продовжуючи утримувати в руці.

Також Казора повідомив, що його відштовхнув від президента голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, який також був на зустрічі.

За матеріалами Інше ТБ, НікВесті

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!