ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІ Подай скаргу

Харченка призначать президентом УНІАН

18.05.2012, 03:13
Головного редактора інформаційного агентства УНІАН Олександра Харченка призначать на посаду президента агенції. Такої домовленості було досягнуто на зборах трудового колективу УНІАН 18 травня, повідомив чинний президент УНІАН Олег Наливайко.
«Домовилися ми сьогодні в такий спосіб. Перше - на початку наступного тижня відбудуться збори засновників інформагентства УНІАН, де Олександр Харченко, який є головним редактором, буде призначений президентом на мою звільнену посаду. Перед колективом він буде гарантом свободи слова, яка була і залишиться в УНІАН, і гарантом того, що не буде трудових спорів, цензурних моментів. Друге - наступного тижня генеральний директор Вадим Осадчий озвучить концепцію подальшого розвитку інформагентства УНІАН, яка буде затверджуватися радою засновників (одним із засновників, до речі, є Спілка журналістів)», - розповів Наливайко.
На даний момент Харченко залишається чинним головним редактором, оскільки наказ про його переміщення призупинений, а призначений 16 травня Михайло Ганницький є шеф-редактором.
Зазначимо, що Олег Наливайко із 7 травня приступив до виконання обов'язків голови Національної спілки журналістів України і подав заяву про увільнення від обов'язків президента УНІАН. Однак він поки що залишається чинним президентом, оскільки збори засновників інформаційного агентства ще не розглянули питання про його звільнення - це відбудеться наступного тижня.
Нагадаємо, 16 травня шеф-редактором інформаційного агентства УНІАН був призначений Михайло Ганницький, який раніше виконував обов'язки заступника головного редактора. Головний редактор агентства Олександр Харченко був переміщений на посаду головного редактора веб-сайту УНІАН. Харченко назвав таке відсторонення порушенням трудового законодавства і пов'язав таке рішення керівництва зі своєю незгодою «робити сайт менш резонансним, з менш гострими публікаціями».
Генеральний директор УНІАН Вадим Осадчий відкинув звинувачення в таблоїдизації УНІАН і заявив, що усунення Харченка з посади шеф-редактора пов'язане з негативними економічними показниками агентства протягом останнього періоду.
Трудовий колектив УНІАН вимагав повернути Харченка на посаду головного редактора УНІАН з усіма повноваженнями та створити редакційну колегію для недопущення цензури в агентстві.
17 травня президент УНІАН Олег Наливайко призупинив наказ про переміщення Харченка.
Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!