ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Хакера засудили до довічного перебування в лікарні: виклав у мережу ролики з GTA 6

18-річного британського хакера Аріона Куртаджа, у якого аутизм, засудили до безстрокового перебування в лікарні за те, що виклав у мережу ролики майбутньої гри Grand Theft Auto 6 (GTA 6).

Про це повідомляє BBC, передає LIGA.net.

Він є ключовим членом міжнародної банди Lapsus$, яка нападала на технологічних гігантів, серед яких Uber, Nvidia та Rockstar Games, завдаючи їм збитків у сумі практично $10 мільйонів.

Суд вирішив, що Куртадж є небезпечним для суспільства через свої навички хакерства та бажання вчиняти кіберзлочини. Зараз він у лікарні під охороною, але йому можуть дозволити покинути її тільки тоді, коли лікарі визнають, що він не становить небезпеки.

Під час слухань у суді було встановлено, що Куртадж вчиняв інші злочини, включно з агресією, пораненням та пошкодженням майна. Оцінювання його психічного здоров'я показало, що він має намір продовжувати кіберзлочини і є дуже мотивованим до цього.

У суді також було розглянуто справу іншого учасника банди Lapsus$, 17-річного хлопця, якому присудили 18-місячне покарання у вигляді реабілітації. Він мав зламати систему Nvidia та BT / EE і викрасти дані, а потім вимагати викуп у $4 мільйони, а також красти безпосередньо в приватних осіб через їхні криптовалютні гаманці.

Невідомо, скільки грошей вони заробили на своїх кіберзлочинах, оскільки жодна компанія не визнала плати хакерам, а хакери не розкрили паролів до захоплених криптовалютних гаманців. Однак Rockstar Games заявила, що злам заподіяв їм збитків у розмірі $5 мільйонів та тисячі годин робочого часу працівників.

Liked the article?
Help us be even more cool!