ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ГУР заявило, що знищило базу даних податкової служби Росії

Головне управління розвідки Міністерства оборони України атакувало федеральну податкову службу РФ та ІТ-компанію, яка її обслуговувала. Внаслідок кібератаки знищена вся база даних та її резервні копії. 

Про це повідомляється в телеграм-каналі ГУР.

За даними ГУР, під час спецоперації воєнні розвідники проникли в один з добре захищених ключових центральних серверів федеральної податкової служби РФ, а далі – у понад 2300 її регіональних серверів по всій Росії, а також на території тимчасово окупованого Криму.

Внаслідок кібератаки всі сервери отримали шкідливе програмне забезпечення. Паралельно в такий самий спосіб була атакована російська ІТ-компанія Office.ed-it.ru, яка є для податкової дата-центром (банком даних).

Як зазначає ГУР, у результаті двох кібератак повністю ліквідовані конфігураційні файли, які роками забезпечували функціонування розгалуженої податкової системи РФ, – знищено всю базу даних та її резервні копії (backup). Також паралізовано зв’язок між центральним офісом у Москві та 2300 російськими територіальними управліннями, як і між податковою службою та Office.ed-it.ru.

 
 

Фото – ГУР

“Фактично йдеться про повне знищення інфраструктури одного з основних державних органів терористичної Росії та численних супутніх даних податкової за великий часовий період”, – зазначає українська воєнна розвідка.

За даними ГУР, відновити роботу податкової росіяни без успіху намагаються вже четвертий день поспіль, а параліч триватиме щонайменше місяць. 

“Водночас реанімація податкової системи держави-агресора в повному обсязі – неможлива”, – заявило ГУР та додало, що їхня кібератака “стала черговим серйозним ударом по режиму в Кремлі, який на певний час втратив контроль за податками й зборами”.

 
 

Фото ГУР

Liked the article?
Help us be even more cool!