ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Громадське радіо звернулося до кіберполіції за фактом DDoS-атак

Громадське радіо звернулося до кіберполіції за фактом масштабних DDoS-атак протягом 8–9 листопада.

Через ці атаки протягом певного часу в багатьох користувачів сайту були проблеми з доступом до домену hromadske.radio, повідомила редакція.

За даними технічної команди Громадського радіо, перша DDoS-атака мала масштаб приблизно в 75 млн запитів за 30 хвилин.

Зазвичай hromadske.radio має 5 мільйонів запитів на добу. Зранку 8 листопада було 75 млн запитів за 30 хвилин – і це не класичні переходи на сторінку матеріалу (landing page), а запити до головної hromadske.radio. 100% за кількістю не люди, хтось випробував можливість виведення сайту з ладу.

Згодом повноцінну роботу сайту Громадського радіо було відновлено. Але вдень і ввечері 8 листопада, а також зранку 9 листопада атаки на сайт продовжилися.

9 листопада технічна команда Громадського радіо повідомила про щонайменше 160 мільйонів запитів зранку. Загалом за добу їх було понад 1,5 мільярда.

Крім DDoS-атаки, на пошту і в соцмережах Громадського радіо надійшли погрози колективу, в яких було сказано, що атаки триватимуть.

"Також невідомі особи телефонували на студійний телефон Громадського радіо з погрозами і образами. Їм відповідав звукорежисер Громадського радіо. Він також потім повідомив про це СБУ", – йдеться в заяві.

Заяву до кіберполіції зареєстрували, редакція очікує реакції правоохоронних органів.

Liked the article?
Help us be even more cool!