ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Google звинуватили в нечесному пошуковому видаванні

16.07.2020, 17:53
Фото – cnn.com
Фото – cnn.com

Пошукова система Google просуває відео, розміщені на власній платформі YouTube, навіть коли версії конкурентів популярніші. Про це повідомили журналісти видання The Wall Street Journal, передає ІТsider.

Розслідування, у якому використовувалися автономні боти для пошуку контенту, показало, що YouTube систематично просуває відео, опубліковані на власній платформі, краще, ніж контент таких конкурентів, як Facebook Watch та Twitch. Сервіс Google перевершував конкурентів у 95% випадків, незалежно від кількості переглядів і коментарів під відео.

Журналісти видання навели конкретний приклад – відео з баскетболістом Зайоном Вільямсоном (Zion Williamson), яке NBA розмістила у Facebook у січні. Там відео зібрало понад мільйон переглядів і майже 900 коментарів станом на березень поточного року. Майже ідентична версія цього ж відео в YouTube зібрала трохи більш ніж 180 000 переглядів і 400 коментарів. Незважаючи на це, пошукова система Google активніше просувала саме друге відео. Водночас із іншим відеоконтентом ситуація повторилася.

Представники ж Google заявили, що пошукові алгоритми не віддають перевагу ні YouTube, ні будь-якому іншому відеосервісу.

"Наші системи використовують низку сигналів з інтернету, щоб зрозуміти, які результати люди вважають найбільш релевантними і корисними для зазначеного запиту", – пояснили в компанії.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!