ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Google запустив в Україні сайт з інформацією щодо політик компанії

Компанія Google запустила сьогодні, 11 липня, в Україні сайт "Центр прозорості" (Transparency Center), де зібрано всю інформацію щодо політик компанії. Про це повідомляється в офіційному блозі Google-Україна. 

"За допомогою Центру прозорості користувачі можуть легше знаходити інформацію про наші політики, дізнаватися, як ми їх створюємо та забезпечуємо їх дотримання, повідомляти про порушення та досліджувати нашу постійну прихильність до звітів про прозорість – усе в одному місці", – йдеться в повідомленні.

Сайт містить, зокрема:

  • процес розроблення політик;
  • правила щодо продукту чи послуг;
  • інструменти звітності та оскарження;
  • звіти про прозорість;
  • принципи Google щодо конфіденційності та AI (штучний інтелект).

“У міру того, як змінюється ландшафт онлайн-загроз, наші політики також розвиваються, допомагаючи запобігти зловживанням на наших платформах. Оскільки правила використання наших продуктів відрізняються, ми адаптуємо наші політики до кожної платформи, прагнучи створити безпечний і позитивний досвід для всіх”, – зазначає компанія. 

Сайт Центру прозорості. Скриншот ІМІ

Крім того, на сайті можна дізнатися більше про передумови звітів про прозорість, отримати інформацію про те, як компанія застосовує політики щодо різних продуктів і де їх можна переглянути повністю.

Центр прозорості має спеціальну сторінку, яка допоможе користувачам знайти способи повідомляти про шкідливий контент і подавати скарги за допомогою кількох служб. 

Більше інформації можна найти на сайті Центру прозорості.

Liked the article?
Help us be even more cool!