ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Google запустив в Україні дитячий сервіс YouTubeKids

21.02.2019, 16:04
Фото - omicrono.elespanol.com

Компанія Google відкрила доступ до сервісу дитячого відеоперегляду YouTube Kids для користувачів з України. Про це йдеться у повідомленні Google Україна, інформує Інтерфакс-Україна.

“З моменту запуску в США чотири роки тому YouTube Kids став одним із найпопулярніших застосунків для дітей, і сьогодні YouTube Kids стає доступним і в Україні”, - зазначає компанія.

YouTube Kids орієнтований на дітей 3-12 років і не потребує окремого акаунта, при цьому в ньому неможливо завантажувати відео або коментувати контент - лише переглядати.

Додаток можна завантажити безкоштовно на телефон, планшет або використовувати на великому екрані за допомогою ChromeCast, Apple TV, ігрових приставок або Smart TV.

У YouTube Kids зібрано розважальні та пізнавальні ролики для всієї родини, збірки відео від надійних партнерських каналів.

Інтерфейс YouTube Kids адаптований для дитячого користування, сам сервіс фільтрує і рекомендує контент, а також використовує кілька режимів, покликаних допомогти батькам контролювати, що дивляться їхні діти.

Також у додатку можна обирати окремі відео й канали, щоб зробити їх доступними для дитини, виключити певні відео або канали та відключити функцію пошуку роликів. Також за допомогою вбудованого таймера батьки зможуть контролювати час перегляду.

Додаток YouTube Kids є безкоштовним за рахунок підтримки реклами. Всі рекламні оголошення в YouTube Kids чітко позначені як реклама, і попередньо перевіряються вручну, щоб переконатися, що вони відповідають правилам розміщення реклами.

Як зазначають у Google, у YouTube Kids дозволені реклама продуктів харчування або напоїв, відеоігор, а також рекламні ролики, призначені для дітей старше 12 років, або клікабельна реклама.

YouTube Kids є в більше ніж 60 країнах у всьому світі, з десятком мільйонів завантажень, понад 160 млрд переглядів, більше ніж 14 мільйонів активних глядачів на тиждень.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!