ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Google закриває свій офіс у росії

18.05.2022, 17:08
Фото – officesnapshots.com
Фото – officesnapshots.com

Офіс “Google росія” наразі, після арешту банківського рахунку, не може продовжувати роботу.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на російський Інтерфакс та пресслужбу компанії.

“Арешт банківського рахунку “Google росія” унеможливив функціонування нашого російського офісу, зокрема збереження співробітників та оплату праці в росії, оплату постачальників і підрядників, а також виконання інших фінансових зобов'язань”, – сказав представник компанії.

Водночас Google продовжить надавати можливість використання безкоштовних сервісів компанії для користувачів з рф, незважаючи на намір російської “дочки” ініціювати власне банкрутство. Йдеться про сервіси “Пошук”, YouTube, Gmail, “Карти” та Google Play.

Раніше стало відомо, що ТОВ “Гугл”, російська структура Google, має намір звернутися до арбітражного суду із заявою про визнання власного банкрутства. Компанія з 22 березня 2022 року “передрікає власне банкрутство і неможливість виконання грошових зобов'язань”.

Сума оборотного штрафу щодо Google зросла більш ніж на 500 млн рублів коштом призначеного виконавчого збору. Згідно з даними банку даних Федеральної служби судових приставів (ФССП), крім оборотного штрафу в 7,2 млрд рублів, компанія зобов'язана виплатити 505 534 136 руб.

Таганський суд Москви наприкінці грудня 2021 року призначив Google мінімальний розмір оборотного штрафу в розмірі 5% річного виторгу за 2020 рік – понад 7,2 млрд руб. за позовами роскомнагляду. Компанія була визнана винною за частиною 5 статті 13.41 КпАП рф (повторне правопорушення, пов'язане з невидаленням інформації власником ресурсу в інтернеті).

Термін добровільної сплати штрафу сплив 19 березня 2022 року. Наприкінці квітня пристави порушили проти компанії справу про примусове стягнення штрафу.

Liked the article?
Help us be even more cool!