ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Google заборонить рекламу шпигунських програм і технологій

13.07.2020, 10:07
Фото – cnn.com
Фото – cnn.com

Компанія Google оголосила, що заборонить рекламувати товари й послуги, призначені для стеження або спостерігання за іншою людиною.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Центр правил реклами Google.

"У серпні 2020 року буде оновлено правила щодо сприяння непорядній поведінці в Google Ads. Ми додамо обмеження щодо реклами шпигунських програм і технологій для спостереження, а саме заборонимо рекламувати товари й послуги, призначені для стеження або спостерігання за іншою людиною або її діяльністю (без дозволу такої особи). Ці правила застосовуватимуться в усіх країнах світу. З 11 серпня 2020 року ми ретельно стежитимемо за їх дотриманням", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це правило не поширюватиметься на послуги приватних детективних агентств, а також на товари й послуги, за допомогою яких батьки можуть відстежувати місцеперебування дітей.

До реклами, забороненої Google, належать  програми для відстеження повідомлень, дзвінків та GPS, а також усе, що зазвичай рекламується для переслідування когось без їхньої згоди. Це охоплює не лише програмне забезпечення, а й пристрої, такі як камери та диктофони, які відкрито позначено як шпигунські.

Сталкінгове програмне забезпечення на смартфонах та комп’ютерах використовується для прихованого стеження за людиною. Воно може відстежувати локацію, записувати телефонні дзвінки та текстові повідомлення, красти паролі до акаунтів у соцмережах, виявляти контакти та фотографії.

Google уже не дозволяє додатки сталкерського спрямування в Play Store та видаляє їх, коли вони з’являються.

Як відомо, Організація Amnesty International Ukraine запропонувала відзначати День протидії сталкінгу 14 травня. У багатьох країнах дії, що характеризуються як сталкінг, криміналізовано.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!