ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Google виплатить майже $400 млн у справі про відстеження геолокації користувачів

15.11.2022, 15:56
Фото – cursoductor.com.br
Фото – cursoductor.com.br

Американська корпорація Google заплатить $391,5 мільйона для врегулювання позову від 40 штатів щодо незаконного відстежування місця перебування користувачів. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Reuters.

У генпрокуратурі Айови наголосили, що компанія повинна бути прозорішою зі споживачами щодо того, коли відбувається відстеження місця перебування. Також вона повинна надавати користувачам детальну інформацію про дані відстеження місця перебування на спеціальній вебсторінці.

“Коли споживачі вирішують не ділитися даними про місце перебування на своїх пристроях, вони повинні мати можливість довіряти тому, що компанія більше не відстежуватиме кожен їхній крок”, – ідеться в заяві генерального прокурора Айови Тома Міллера.

За його словами, це врегулювання дає зрозуміти, що компанії повинні бути прозорими в тому, як вони відстежують клієнтів, і дотримуватися законів штату і федеральних законів про конфіденційність.

Google 14 листопада повідомила у своєму блозі, що найближчими місяцями “зробить оновлення, щоб забезпечити ще більший контроль і прозорість даних про місце перебування”.

Як зазначає Reuters, прокурори відкрили розслідування у 2018 році, після повідомлення про те, що компанія Google записувала дані про місце перебування, навіть коли користувачі вказували цього не робити.

Розслідування показало, що компанія вводила споживачів в оману щодо практики відстеження місця перебування щонайменше з 2014 року, порушуючи державні закони про захист прав споживачів.

Дохід Google від реклами в перше півріччя цього року становив 111 мільярдів доларів, що більше, ніж у будь-якого іншого продавця онлайн-реклами. Місце перебування споживача є ключовим фактором, який допомагає рекламодавцю прорватися крізь цифровий безлад, щоб зробити рекламу релевантнішою і привернути увагу споживача.

Liked the article?
Help us be even more cool!