ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Google викладе у відкритий доступ дані про пересування людей у 131 країні

03.04.2020, 16:46
Фото – cnn.com
Фото – cnn.com

Компанія Google викладе у відкритий доступ дані про пересування людей у 131 країні світу, щоб допомогти урядам краще контролювати скупчення осіб на тлі поширення коронавірусу COVID-19 у світі. Про це йдеться в заяві компанії, повідомляє Укрінформ з посиланням на AFP.

"Ми сподіваємося, що ці звіти допоможуть підтримати рішення щодо боротьби з пандемією COVID-19", – йдеться в заяві компанії.

Звіти про пересування користувачів у 131 країні будуть розміщені на спеціальному вебсайті та відбиватимуть "тенденції руху протягом часу за географічною ознакою".

Дані, зокрема, дозволять розподілити годинник доставлення продуктів, сформувати рекомендації щодо робочого часу і транспорту.

У компанії наголосили, що водночас використовуватимуться анонімні дані користувачів, які активували свою історію місцеперебування. Особистої інформації, наприклад контактів, не надаватимуть.

За даними сайту Worldometer, у світі станом на ранок 3 квітня зафіксовано 1 мільйон 18 тисяч 536 випадків коронавірусної інфекції СОVID-19, водночас 53 280 осіб померли, одужали 213 499 людей.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!