ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Google видаватиме першоджерела новин на першій сторінці пошуку

13.09.2019, 16:04

Google оновлює пошуковий алгоритм і видаватиме першоджерела новин на першій сторінці пошуку. Про це повідомив віцепрезидент компанії Річард Гінграс в офіційному блозі Google, інформує Media Sapiens.

Таке оновлення буде корисним для сайтів та ЗМІ, які публікують унікальний контент. Якщо раніше першоджерело знайти було не завжди просто, то тепер його буде помітно швидше.

Новий алгоритм має допомогти невеликим медіа, які виробляють унікальний контент, пишуть у блозі.

У Google побачили несправедливість у тому, що такі сайти отримують менше трафіку, ніж великі ЗМІ і агрегатори, які просто передруковують їхні матеріали.

“Ми використовуємо алгоритми, щоб сортувати все, що ми знаходимо в Інтернеті, і організувати цей вміст у корисний спосіб. Ці алгоритми складаються із сотень різних сигналів, які постійно оновлюються та вдосконалюються”, – йдеться в блозі.

Щоб налаштувати алгоритми та допомогти системам зрозуміти авторитетність окремих сторінок, понад 10 000 рейтингів у всьому світі оцінюють роботу Google, додає фахівець. Ці відгуки рейтинг сайтів не змінюють, але їх використовують для оцінювання та вдосконалення алгоритмів у такий спосіб, щоб застосовувати до всіх результатів, ідеться в новині.

Привілеї у видаванні в пошуку Google отримають тільки коректні та професійно виконані матеріали, йдеться в блозі.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!