ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Google сповіщатиме, коли особисті дані відображатимуться в результатах пошуку

Google оновив форму запиту на видалення відвертих фотографій з результатів пошуку. Компанія Google полегшує процес видалення приватної контактної інформації з результатів пошуку. Тепер вона надсилатиме сповіщення, коли виявлятиме адресу, номер телефону або електронну пошту користувача в інтернеті.

Про це йдеться в блозі компанії, пише "Детектор медіа".

Торік Google випустив інструмент "Результати про вас", який допомагає людям видаляти результати пошуку, що містять їхній номер телефону, домашню адресу або електронну пошту.

Тепер Google оновив цей інструмент, додавши можливість отримувати сповіщення про нові виявлення контактної інформації.

Після отримання сповіщення користувач зможе швидко попросити Google видалити ці результати. Для того щоб скористатися інструментом, потрібно натиснути на фотографію свого профілю в застосунку Google і вибрати "Результати про вас" або перейти спеціальну сторінку goo.gle/resultsaboutyou, яку створила компанія.

Наразі можливість отримання згадуваних сповіщень доступна в США англійською мовою, проте впродовж найближчих тижнів Google планує розгорнути її в різних регіонах іншими мовами.

Крім цього, Google оновив форму запиту на видалення відвертих фотографій з результатів пошуку та спростив отримання доступу до батьківського контролю. Для цього досить ввести пошуковий запит на кшталт "Google parental controls" або "Google family link". З'явиться інформаційне вікно з поясненнями, як налаштувати необхідні параметри.

Як повідомляв ІМІ, компанія Google у червні 2023 року заявила про запуск двох нових функцій на основі штучного інтелекту (ШІ) для рекламодавців.

У компанії заявили, що одна з нових функцій, яка називається Demand Gen, використовуватиме штучний інтелект для розміщення фото- та відеореклами рекламодавця на кількох платформах Google, таких як Gmail та канал у YouTube. Штучний інтелект позбавить рекламодавців необхідності думати про те, де вони мають розміщувати свою рекламу.

Друга нова функція використовуватиме штучний інтелект для пошуку найкращих місць розміщення реклами задля збільшення кількості переглядів відеореклами бренду.

Liked the article?
Help us be even more cool!