ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Google розповів, як відстежується розташування користувачів

17.08.2018, 12:29

Компанія Google підтвердила, що в деяких випадках відстежує місце розташування користувачів, навіть якщо відповідна функція вимкнена в налаштуваннях сервісу “Історія розташування”. Оновлена ​​інформація з'явилася 16 серпня на довідковій сторінці Google, повідомляє DW з посиланням на AP.

Раніше на довідковій сторінці “Історії розташування” йшлося, що в разі вимкнення цієї функції інформація про “місця, куди ви прямуєте, більше не зберігатиметься”.

Проте довідка змінилася після публікації розслідування AP. Тепер на сторінці йдеться, що налаштування не впливає на інші додатки, які запитують геолокацію.

Крім того, в Google визнали, що деякі дані про місцеперебування можуть зберігатися в межах активності на інших сервісах, наприклад у “Пошуку” або “Картах”.

Раніше журналісти AP з'ясували, що деякі додатки Google продовжують записувати інформацію про місцеперебування, навіть якщо користувач відключив відповідну функцію. Так, дані зберігаються, коли відкрито програму “Карти”. Крім того, автоматичне відстеження місцевого прогнозу погоди на телефонах з операційною системою Android також зберігає місце розташування користувачів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!