ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Google поверне своїх працівників в офіси до 1 вересня

01.04.2021, 11:03
Фото – Google
Фото – Google

У Google заявили, що співробітники корпорації можуть почати повернення до своїх офісів у США протягом наступного місяця: йде підготовка до "постпандемічного" життя. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на BBC.

Компанія наголошує, що початковий період повернення з дистанційного формату роботи буде добровільним, оскільки офіси відкриваються повільно та в обмеженому обсязі.

Офіційним дедлайном для повернення всіх своїх працівників до офісів у Google називають 1 вересня.

Слід нагадати, що саме цей технологічний гігант був однією з перших компаній, яка з початком пандемії запропонувала перевести працівників на роботу з дому.

"Минув рік, як багато з нас працюють дистанційно, й думка про повернення до офісу може викликати різні емоції", – написала в електронному листі компанії Фіона Сікконі, керівниця відділу управління персоналом Google.

Компанія радить своїм працівникам робити щеплення проти COVID-19, але не робить це обов'язковою умовою для повернення на робоче місце.

Google застосовує інший підхід, ніж її конкуренти: решта великих технологічних компаній дозволяють своїм співробітникам продовжувати віддалену роботу необмежено довго.

Низка великих компаній заявили, що випробують так звані гібридні робочі умови, коли співробітники розподілять свій робочий час між домом та офісом.

Liked the article?
Help us be even more cool!