ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Google платитиме французьким ЗМІ за контент

22.01.2021, 10:36
Фото – Google
Фото – Google

Материнська компанія Google і французька асоціація видавців підписали угоди про авторські права, згідно з якими компанія платитиме за контент ЗМІ, використовуваний у своїх сервісах.

Про це повідомляють “Букви” з посиланням на Reuters.

Компанія вже платить кільком європейським виданням, але це перша галузева угода.

Вартість винагороди залежить від обсягу публікації, трафіку і “внеску в політичну і загальну інформацію”, йдеться в заяві. Загальна сума виплат та інші деталі не розголошуються.

Переговори про укладення угоди тривали  кілька місяців.

У листопаді 2020 року французьке відділення компанії домовилося з представниками газет Le Monde, Le Figaro і Liberation, щотижневих журналів L’Express, L’Obs і Courrier International. Нова угода поширюється на всю галузь.

Як зазначає видання, цей крок відкриває шлях до укладення індивідуальних ліцензійних угод для французьких видавців, доходи деяких з яких впали з приходом інтернету і скорочення накладів друкованих видань.

Уже кілька років медіакомпанії критикували Google за використання контенту і відмову виплачувати винагороди авторам. У листопаді 2020 року Google заявила, що домовилася платити Spiegel Group з Німеччини, Solstice Media з Австралії і Diarios Associados з Бразилії.

Liked the article?
Help us be even more cool!