ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Google оподатковуватиме доходи YouTube-блогерів, які заробляють у США

11.03.2021, 16:53
Фото – hromadske.ua
Фото – hromadske.ua

Компанія Google з червня запровадить оподаткування авторів відео на YouTube, які отримують свій прибуток завдяки американській аудиторії.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії, інформує Суспільне.

“Починаючи з червня 2021 року компанія Google почне утримувати податки США з доходів, які автори отримують від глядачів у цій країні. У зв'язку з цим просимо вас якнайшвидше надати свою податкову інформацію щодо доходів у США в обліковому записі AdSense”, – йдеться в повідомленні.

Представники компанії попередили, що декларацію повинні надати всі користувачі, які монетизують свій контент, незалежно від країни проживання. У разі якщо блогер не надасть податкової інформації до 31 травня 2021 року, з його загальних доходів у всіх країнах можуть вирахувати до 24%.

Водночас автори, що мешкають за межами США й надіслали свою податкову інформацію, сплачуватимуть податок у розмірі 0–30% доходу, отриманого від американських глядачів. Розмір податку залежатиме від того, чи уклала конкретна країна угоду про уникнення подвійного оподаткування зі США. Автори-резиденти США, які надали дійсну податкову інформацію, взагалі не сплачуватимуть податку на дохід компанії Google.

Google утримуватиме податок від прибутку учасників Партнерської програми YouTube, отриманого завдяки американській аудиторії від переглядів оголошень, підписок YouTube Premium, Суперчату, суперналіпок і спонсорства.

Liked the article?
Help us be even more cool!