ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Google надасть уряду України 5 тисяч ключів для покращення кібербезпеки

Компанія Google надасть українському уряду 5 тисяч ключів безпеки, продовжуючи підтримку кібербезпеки в Україні. 

Про це компанія повідомила на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, йдеться в офіційному блозі компанії.

“Цифровий світ має великий потенціал для трансформації, але також несе значні ризики. Вразлива інфраструктура та застарілі методи автентифікації залишають дані чутливими до кібератак. Ця вразливість загрожує не лише критичним операціям, але й довірі з боку громадян та безпеці користувачів”, – зазначає компанія.

Google зауважує, що продовжує надавати підтримку цифровій трансформації України через різноманітні ініціативи. Одна з ключових ініціатив – надання 5 тисяч ключів безпеки державним службовцям. 

“Ці пристрої замінюють традиційні паролі фізичною перевіркою, що значно посилює безпеку облікових записів. Цей крок допоможе захистити критичні операції та зміцнити довіру та безпеку громадян”, – пояснила компанія.

Також Google планує запровадити програми навчання та тренінги, щоб допомогти українським урядовцям зрозуміти, як використати весь потенціал цих пристроїв. За допомогою навчальних матеріалів, інструкцій та тренінгів посадовці отримають знання та навички, необхідні для захисту своїх облікових записів. 

Крім того, Google та український уряд співпрацюватимуть над спільними семінарами з кібербезпеки, щоб обмінюватися передовим досвідом та розробляти нові стратегії для захисту даних.

Google також провела в Google House у Давосі круглий стіл високого рівня задля підтримки динаміки цифрової трансформації України.

Нагадаємо, у грудні 2023 року Google опублікувала підсумковий рейтинг пошукових запитів українських користувачів у 2023 році. Найпопулярнішим пошуковим запитом другий рік поспіль лишається запит “Карта повітряних тривог”.

Liked the article?
Help us be even more cool!