ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Головреда німецького Bild звільнили з посади через романтичні зв’язки з колежанками

19.10.2021, 10:09
Фото – Clemens Bilan / EPA / nytimes.com
Фото – Clemens Bilan / EPA / nytimes.com

Головного редактора цифрової версії німецького таблоїда Bild Джуліана Райхельта звільнили з посади після того, як незалежне розслідування підтвердило існування романтичних відносин між ним і співробітницями видання.

Про це 18 жовтня повідомив видавничий дім Axel Springer, інформує Громадське.

Виконавча рада дому ухвалила, що Райхельт “чітко не відокремив особисте й професійне життя”, чим, зокрема, порушив затверджену навесні 2021 року політику з розкриття відносин між працівниками для уникнення конфлікту інтересів.

Заява Axel Springer була оприлюднена наступного дня після публікації The New York Times, яка ґрунтувалася на результатах розслідування неналежної поведінки Райхельта на робочому місці.

Зокрема, свої свідчення надала колишня стажистка Bild, з якою головред цифрової версії розпочав роман не пізніше ніж 2016 року. У 2017 році її призначили на відповідальнішу посаду, до якої, за її ж словами, вона не була готова.

Водночас Райхельт продовжував підтримувати стосунки з працівницею: запрошував її в готелі неподалік штаб-квартири Axel Springer у Берліні. “У Bild завжди так. Ті, хто сплять з босом, мають кращу роботу”, – цитує The New York Times слова жінки.

Речниця Axel Springer Дейрдре Латур у коментарі виданню сказала, що свідчення працівниці містять “деякі некоректні факти”, але які саме, вона не уточнила.

Ще в березні 2021 року Der Spiegel повідомило, що Axel Springer розслідує повідомлення про романтичні зв’язки Райхельта з колегами по роботі. Зокрема, стало відомо, що одна працівниця звинувачувала Райхельта в сексуальних домаганнях.

Як наслідок, головреда відсторонили від роботи. Але коли розслідування не підтвердило порушення з боку редактора, Райхельта поновили на посаді. Він тоді визнав, що вчинив помилково, завдавши шкоди своїм підопічним, і вибачився перед ними.

Liked the article?
Help us be even more cool!