ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Головною редакторкою LIGA.net стала Юлія Банкова

17.11.2021, 13:02
Юлія Банкова. Фото: LIGA.net
Юлія Банкова. Фото: LIGA.net

Юлія Банкова, співзасновниця та колишня керівниця ГО "Громадське телебачення", стала головною редакторкою порталу LIGA.net.

Вона почне повноцінно виконувати обов'язки з 1 грудня.

"Спілкуючись із Юлею про сучасне медіаспоживання, ландшафт медіаринку, роль контенту в житті активного українця, взаємодію редакції із суміжними функціями, редакційну ефективність та якісну журналістику, я зрозумів, що наші погляди збігаються в багатьох напрямках. Я побачив у ній професійну журналістку, редакторку з енергією та готовністю рости разом з нами. Юля нещодавно закінчила Стокгольмську бізнес-школу за програмою Future Media Management, тому її свіжий погляд, знання та досвід допоможуть нам стати ще кращими", – коментує призначення CEO Ligamedia, гендиректор Групи компаній "ЛІГА" Дмитро Бондаренко.

Зі свого боку Юлія Банкова заявила, що "очолити професійну редакцію LIGA.net для неї – це велика честь та відповідальність".

"Останні кілька років я багато працювала над розширенням аудиторії медіа на digital-платформах і над встановленням тісного зв’язку ньюзруму з аудиторією. Слухати свою аудиторію, говорити з нею і давати їй те, що справді має для неї значення, – сьогодні це вирішальне для медіа, яким фактично доводиться конкурувати зі сферою розваг", – ділиться Юлія.

Нова головна редакторка LIGA.net має 15 років досвіду в журналістиці. Останні сім років Юлія працювала на hromadske журналісткою, редакторкою, а у 2019–2021 роках очолювала медіа. До того вона працювала на телеканалі TVi (2010–2013), а також на Першому національному телеканалі (2008–2010, сьогодні – Суспільне), звідки звільнилася через прояву цензури з боку адміністрації президента Януковича.

Раніше посаду головного редактора видання обіймав Борис Давиденко.

Liked the article?
Help us be even more cool!