Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації (ОДА) Сергій Кузьменко купив інтернет-видання “Весь Кіровоград”, повідомляє Depo.Кіровоград.

Про зміну власників видання у Фейсбуці написав голова правління медіагрупи “Весь Кіровоград” Олександр Дануца.

“Друзі, відповідаю на численні запитання, що лунають кілька останніх тижнів. Наша команда виходить з інтернет-проекту “весь Кіровоград” (kirovograd.net). Вже зараз цей проект має нових власників і нову команду, що почала роботу над ним. Бажаю їм успіху! Сайт "весь Кіровоград", який ми заснували у 2005 році, був, по суті, першим новинним ресурсом кіровоградської частини інету. 11 років ми працювали в цьому проекті, проте час не стоїть на місці. Я вдячний всім, хто всі ці роки працював з нами і довіряв нашій роботі. А наша команда у повному складі вже почала роботу над новим проектом, про який я напишу згодом в окремому пості”, – написав Дануца.

При цьому Дануца не назвав імена нових власників.

“Це ділова інформація, яка не підлягає розголошенню. Можу лише сказати, що медіагрупа "весь Кіровоград" існуватиме й надалі за винятком цього сайту. Ми активно розвиватимемо проект "Кіровоград24", також буде ще один, про який я повідомлю згодом”, – прокоментував він угоду Depo.Кіровоград.

За даними Depo.Кіровоград, сайт "весь Кіровоград" через близьких до себе людей придбав голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко. Суму угоди дізнатися не вдалося.

В оточенні Кузьменка цю інформацію офіційно не коментують. “Я вперше чую це від вас”, – заявила прес-секретар голови ОДА Анастасія Мусатенко.