ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ГО "Платформа прав людини" запрошує на тренінги щодо тенденцій та юридичних викликів у сфері свободи вираження поглядів

25.05.2021, 12:27

ГО “Платформа прав людини” запрошує журналістів, фрілансерів, блогерів і представників ЗМІ на тренінги, присвячені сучасним тенденціям та юридичним викликам у сфері свободи вираження поглядів.

Цього літа заходи відбудуться в Чернігові – з 10 по 11 червня і Вінниці – з 15 по 16 липня.

Тренінги проводитимуть адвокати, що практикують у сфері захисту свободи слова, тому всі теми будуть підкріплені прикладами реальних судових справ. Ви дізнаєтеся, яку позицію мають українські суди, а що каже Європейський суд з прав людини з того чи іншого питання. 

Теми:

  • журналістика і інтернет: використання інформації з інтернету та її належна перевірка, право на доступ до інформації в інтернеті, а також проблеми блокування вебсайтів на підставі судових рішень;
  • свобода слова і COVID-19: право на свободу слова і відповідальність за поширення неправдивих чуток, а також особливості доступу до публічної інформації в умовах пандемії;
  • захист журналістських джерел: що кажуть українські суди й що сказали судді ЄСПЛ в одній з найгучніших справ про захист журналістських джерел “Седлецька проти України”;
  • право на доступ до публічної інформації: що зміниться після ратифікації Конвенції Тромсо; 
  • журналісти і відповідальність: використання імені особи й право на приватність – як не нашкодити репутації інших осіб. 

Тренери:
Олександр Бурмагін – адвокат, медіаюрист, медіатренер, виконавчий директор ГО “Платформа прав людини”. Надає юридичні консультації та захищає права журналістів та ЗМІ в судах з 2001 року;

Людмила Опришко – адвокатеса, медіаюристка ГО "Платформа прав людини", голова Комітету НААУ з медіа та рекламного права, що має 30-річний досвід адвокатської роботи та 20-річний стаж представництва інтересів журналістів та ЗМІ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Крім лекцій програма також охоплює активне спілкування, що дозволить отримати відповіді на свої персональні запитання, і практичну частину, під час якої учасники вже застосовуватимуть здобуті знання.

Кінцевий термін для реєстрації учасників на тренінг у Чернігові – 3 червня (включно).

Кінцевий термін для реєстрації учасників на тренінг у Вінниці – 4 липня (включно).

Участь у заході безоплатна. Організатори заходу компенсують витрати на проїзд (потяг, електричка або автобус) і забезпечують проживання для учасників з інших міст. Присутність протягом усього періоду тренінгу є обов’язковою умовою!

УВАГА!!! Зареєструватися можна лише на один із тренінгів.

Реєстрація на тренінг у Чернігові (10–11 червня)

Реєстрація на тренінг у Вінниці (15–16 липня)

Якщо у вас виникли запитання або вам необхідна додаткова інформація, пишіть на пошту [email protected] або телефонуйте за номером +38 093 412 30 64 (Олена).

Захід реалізується ГО "Платформа прав людини" в межах спільного проєкту з представництвом Freedom House в Україні "Мобілізація громадянського суспільства для посилення свободи слова в Україні".

Liked the article?
Help us be even more cool!