ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Главред" вибачився через бодишеймінг доньки Полякової, але співачка заявила, що подає до суду

Видання "Главред" видалило матеріал "Полякова показала доньку, яка сильно розповніла, і змусила її тренуватися" та всі дописи про нього на своїй інстаграм-сторінці після того, як співачка Ольга Полякова повідомила, що подасть на медіа до суду.

“Звертаюся до видання “Главред”, яке сьогодні випустило бодишеймерську статтю про мене та мою дитину. За кордоном вас би стерли просто, відмінили б. І ще стягнули б багато мільйонів євро. У сучасному світі бодишеймінг, особливо дітей, сильно карається. І я вас покараю. Я прямо зараз звертаюся в суд, скільки б це не тягнулося і скільки б мені це не коштувало – я доведу це діло до кінця”, – заявила вона в інстаграмі.

Полякова наголосила, що прагне показати, що у розвинутій країні бодишеймінг будь-якої людини є абсолютно неприйнятним, а ті, хто його чинить, мають бути покарані.

Того ж дня "Главред" опублікував вибачення. Редакція видання зазначила, що вивчила ситуацію і цілком визнає свою провину, погоджуючись із тим, що матеріал написаний у неприпустимій формі й суперечив етичним нормам.

“З журналістом, який опублікував матеріал, була проведена відповідна розмова щодо ситуації. Наш працівник усвідомив власну помилку і глибоко шкодує за завдану артистці Ользі Поляковій та її доньці Марії моральну шкоду. Перепрошуємо і щиро розраховуємо на розуміння”, – пише “Главред”. 

Як пише ZMINA, у відповідь співачка записала ще одне звернення, у якому розповіла, що представники редакції звʼязалися з нею та її донькою і запитали про те, що саме вони можуть зробити, щоб розвʼязати цю проблему. Співачка попросила журналіста, який написав матеріал, записати публічне відеозвернення з вибаченням. 

“Нам сказали, що показувати обличчя журналіста – це неетично. Тобто написати образи на всю країну в публічному просторі – то етично, а вибачитися – неетично. Написати звернення на сайті – замало. Кожен журналіст має відповідати й думати про наслідки, перш ніж писати бодишеймерські статті”, – пояснила вона.

Наразі інформації щодо розвʼязання конфлікту чи позов до суду в публічному просторі немає.

13 липня співачка опублікувала відео, на якому вона займається спортом разом зі своєю старшою донькою Машею та тренером. Деякі користувачі почали писати коментарі з приниженнями та критикою зовнішності дівчини, інші – підтримували та хвалили її. Того ж дня на сайті “Главред” зʼявилася новина під заголовком “Полякова показала сильно розповнілу доньку і змусила її тренуватися”, де автор зазначав, що “довгі ноги Маші стали коротшими та повнішими”. 

Liked the article?
Help us be even more cool!