ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Генпрокуратура РФ визнала небажаною діяльність Conflict Intelligence Team

Генпрокуратура Росії визнала небажаною діяльність на території РФ організації інтернет-розслідувачів Conflict Intelligence Team.

Про це заявила пресслужба російської установи.

Причиною такого рішення, зазначили у прокуратурі, стало збирання та опублікування інформації про Збройні Сили Російської Федерації, у тому числі персональних даних російських військовослужбовців.

"Електронну платформу, яка спочатку називалася War in Ukraine, створив громадянин Росії Руслан Карпук, який ховається за кордоном від кримінального переслідування, спільно з учасниками забороненої екстремістської організації "ФБК", які є резидентами іноземних держав і також проживають за кордоном", - заявили у відомстві.

Як зазначає "Настоящее время", Conflict Intelligence Team заснована у 2014 році Русланом Левієвим (Карпуком). Проект розслідує обставини збройних конфліктів, у тому числі в Україні, Лівії, Сирії. На початку березня 2022 року Левієв повідомив, що CIT закрив офіс у Москві і його співробітники у повному складі залишили країну, щоб мати можливість продовжувати роботу та "фіксувати кожен хід війни, оскільки в майбутньому це обов'язково стане в нагоді для суду".

Liked the article?
Help us be even more cool!