ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Гендиректор BBC йде у відставку

20.01.2020, 16:00
Фото – REUTERS
Фото – REUTERS

Генеральний директор ВВС Тоні Голл йде влітку з посади після семи років роботи. Про це повідомляє Громадське з посиланням на ВВС.

За словами Голла, рішення було важким. “Якби я дослухався свого серця, я справді ніколи не хотів би піти”, – сказав він.

Голл заявив, що у зв’язку з моніторингом діяльності мовника у 2022 році та переглядом його статуту у 2027-му постає необхідність зміни керівництва.

Голова ради директорів BBC Сер Девід Клементі заявив, що пошук наступного гендиректора розпочнеться “протягом кількох найближчих тижнів”. Він додав, що BBC “зобов’язана вибрати найбільш кваліфіковану людину для роботи”.

Щодо Голла, Клементі сказав, що корпорації “пощастило з ним”. Він назвав його “натхненним творчим лідером”, який “керував BBC сумлінно”.

68-річний лорд Тонні Голл долучився до BBC у 1973 році як стажист белфастської редакції. Через 13 років він став редактором вечірніх новин. Ще за 10 років Голл був призначений виконавчим директором суспільного мовника. Перш ніж стати 16-м директором BBC, він також очолював Королівський театр Ковент-Ґарден та був заступником керівника телеканалу Channel 4.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!