Фото татуювання запорізької медійниці з'явилося на першій шпальті спецвипуску шведського журналу
![Фото татуювання запорізької медійниці з'явилося на першій шпальті спецвипуску шведського журналу Татуювання, яке зробила собі запорізька медійниця після окупації частини Запорізької області. Фото – Михайло Палінчак / фейсбук Малої Галереї Мистецького арсеналу](https://imi.org.ua/upload/news/2024/02/23/65d89c59ccb20-14_700x350.jpg?v=1708695186)
Фото татуювання, яке зробила собі запорізька медійниця після окупації частини Запорізької області, стало ілюстрацією для спеціального випуску шведського журналу Dagens ETC.
Спецвипуск, присвячений другій річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну, вийшов у друк 23 лютого.
![](/upload/media/2024/02/23/65d89c6c56c63-429107543-904689904437211-7496619219071766960-n.png)
Вперше фото медійниці з татуюванням мапи України й серця, вибитого на окупованій частині Запорізької області, з'явилося в німецькому виданні SZ magazine 24 листопада 2023 року. Про це регіональній представниці ІМІ на умовах анонімності повідомила власниця татуювання.
Автор цього фото – фотограф Михайло Палінчак.
У коментарі ІМІ Михайло розповів, що цю фотографію він зробив в Ужгороді в жовтні 2023 року, коли працював над фотоісторіями про людей в Ужгороді, яких зачепила війна.
“Я побачив це фото в голові ще до того, як зняв його, поки ми розмовляли з героїнею, випадково побачивши татуювання. Ми мали лише поговорити, і я не планував її фотографувати, але так трапилось, що вона була в рожевій кофті, а сиділи ми в кафе з рожевими стінами. Усе склалось”, – розповів Михайло.
За його словами, після публікації фото починають своє самостійне життя й важко сказати заздалегідь, де вони опиняться. Він додав, що для нього було головним, що героїні фото сподобалось.
Зараз фотографія з татуюванням демонструється на фотовиставці Михайла Палінчака “Висвітлення” в Києві, в Малій галереї Мистецького арсеналу. Вона триває до 25 лютого.
На фейсбук-сторінці галереї повідомляють, що роботи фотографа стосуються незворотних наслідків війни, безпрецедентних воєнних злочинів та нездоланного болю в Херсоні, Ізюмі, Бучі, Ягідному, Чорнобильській АЕС.
Також фотографія, на якій зображене татуювання запорізької медійниці, зараз демонструється в Римі, музеї MAXXI, де 22 лютого також відбулося відкриття групової фотовиставки.
Help us be even more cool!