ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Фінська філія Amnesty International втратила близько 400 донорів через звіт про ЗСУ

12.08.2022, 13:20
Фото – kmetro0.it
Фото – kmetro0.it

Фінська філія правозахисної організації Amnesty International втратила близько 400 донорів після того, як міжнародна організація опублікувала звіт із критикою ЗСУ.

Про це розповів керівник фінського відділення Amnesty Франк Йоханссон, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на MTV Uutiset.

За його словами, цього тижня кількість людей, які припинили пожертвування, трохи зросла.

"Можливо, остаточні цифри можна буде побачити лише на початку вересня, коли буде отримана інформація про всі серпневі пожертви", – сказав він.

Втім, за його словами, після оприлюднення суперечливого звіту також з'явилися нові донори.

Згідно з вебсайтом Amnesty, у Фінляндії організація має близько 40 тисяч донорів. Число тих, хто припинив донорство, становить близько одного відсотка всіх жертводавців організації. Близько 30 тисяч жертводавців щомісяця підтримують організацію.

Це не перший випадок, коли донори масово оголошують про припинення пожертв Amnesty. Однак цього разу відтік донорів є найбільшим, який Йоханссон зустрічав за свою 32-річну кар'єру в Amnesty.

У минулому донори йшли серед іншого через позицію організації щодо проституції та наркополітики, а також через заяву Amnesty про те, що Ізраїль чинить апартеїд проти палестинців.

За словами Йоханссона, у звіті про ЗСУ не було досить контексту, і в ньому не досить чітко йшлося про те, що Amnesty International засуджує військові дії Росії.

"Це була величезна помилка в плані комунікації, яка призвела до втрати довіри до роботи, проведеної Amnesty", – сказав він.

Нагадаємо, раніше співзасновник шведської ланки Amnesty International Пер Вестберг оголосив, що йде з організації через незгоду зі звітом про Збройні сили України.

У ЄС у відповідь на  скандальний звіт Amnesty International щодо України заявили, що це Росія здійснює невиправдану агресію та атакує мирних жителів і цивільні об’єкти, українська армія ж намагається їх захистити.

Liked the article?
Help us be even more cool!