ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Financial Times попереджатиме про велику кількість чоловіків-експертів у своїх текстах

16.11.2018, 14:39
Фото - humanrights.org.ua

Британська газета Financial Times працює над створенням доповнення, яке попереджатиме авторів, якщо в тексті використовується занадто багато цитат чоловіків-експертів. Про це повідомляє Центр інформації про права людини з посиланням на The Guardian.

Власники видання провели внутрішнє дослідження, яке показало, що жінки частіше, ніж чоловіки, готові відкрити матеріал з фотографією іншої жінки на обкладинці і набагато менший відсоток читачок готовий прочитати статтю, на світлині в якій зображені тільки чоловіки.

Також виявилось, що жінки частіше фігурують у текстах про британську Національну службу охорони здоров'я, міграційну ситуацію в США та регулювання діяльності технологічних компаній у ЄС, проте меншою мірою згадуються в матеріалах про торгівлю зі США, нафтовий бізнес та банківську справу.

“Бот відстежуватиме не тільки стать учасників, але і їхню етнічну належність і географічне положення. Це частина роботи із залучення більшої кількості жінок, меншин у західних країнах і більш локальних голосів в інших місцях”, – пояснила заступниця редактора газети Рула Халаф.

Наразі, за словами власників видання, всього 21% цитат у матеріалах Financial Times належить жінкам.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!