ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Фещук та Костинський не розуміють, чому їх звільнили з Нацради

06.03.2020, 14:11
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Колишні члени Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський і Уляна Фещук не розуміють причин дострокового звільнення їх з посад. Про це вони заявили 6 березня на пресконференції в Києві, повідомляє Укрінформ.

"Відверто кажучи, для нас наше звільнення стало новиною. Вчора, прийшовши на роботу і готуючись до засідання, яке з об’єктивних причин на прохання одного з наших колег було перенесено на пів години, ми дізналися про те, що є укази про наше звільнення. Я особисто не знаю, з яких підстав звільнили мене, які претензії є до моєї роботи. Тобто в указах є посилання на норми закону. Це, в принципі, відповідає вимогам закону. Але у нас фактично колегіальний орган, ми приймаємо рішення публічно і голосуємо за це. І чому ми залишилися поза цією командою – це як мінімум дивно", – сказала Фещук.

Костинський сказав, що це звільнення, якщо оцінювати його емоційно, є винагородою, бо багато чесних і розумних людей, хотіли б бути звільненими саме так, за таких умов. "Тому якщо так мудро підійти до цього питання, то Володимир Зеленський зробив нам послугу", – наголосив він.

Він підкреслив, що не знає, з яких підстав їх було звільнено.

"Я з перших днів призначення завжди був готовий до відставки через будь-яку ситуацію. Я не є революціонером, але завжди виборював свою точку зору, і, думаю, завжди були можливості мене звільнити набагато раніше. Щодо реальних юридичних підстав, то я не знаю, хто зробив більше. Наша частина звіту не задовольняє, а порівняно з ким ми працювали гірше? Покажіть тих людей, які зробили більше", – сказав Костинський.

Він розповів, що надалі йому цікаво буде займатися експертизою діяльності всіх органів державної влади, які працюють у гуманітарній сфері.

Як повідомляв ІМІ, 4 березня Президент України Володимир Зеленський достроково припинив повноваження чотирьох членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення – Юрія Зіневича, Валентина Коваля, Сергія Костинського та Уляни Фещук.

Водночас Зіневича та Коваля Президент призначив знову членами регулятора.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!