ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Федоров попередив про шахрайську схему, пов'язану з "єПідтримкою"

22.03.2022, 16:10

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров попередив про інтернет-шахрайство: українцям розсилають смс із посиланнями, за якими нібито треба перейти, щоб отримати 6,5 тисячі грошової допомоги з програми "єПідтримка". Про це повідомляє ДМ.

"Люди отримували смс, що ніби то їм потрібно перейти за посиланням, щоб отримати 6 500 грошової допомоги. Це чергове інтернет-шахрайство. Будьте уважні. Сповіщення про нарахування грошей з "єПідтримки" надійде вам у застосунку того банку, клієнтом якого ви є", – розповів він.

Федоров також повідомив, що 22 березня 2022 року з "єПідтримки" почали виплачувати 6 500 тим, хто подав заявки в перший день.

"Майже 500 тис. українців їх отримали. Кошти надходять почергово. Важливо: загалом на "єПідтримку" ми отримали майже 4 млн заявок. Гроші можуть отримати всі наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ, та ФОП усіх груп з населених пунктів, де активно ведуться бойові дії. Кошти можна витрачати без обмежень, а також знімати в банкоматах або перераховувати на інші картки", – додав міністр.

Liked the article?
Help us be even more cool!