ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Facebook запускає в Україні платформу з цифрової освіти Get Digital

24.03.2021, 13:40
Фото – скріншот з Facebook Get Digital
Фото – скріншот з Facebook Get Digital

Компанія Facebook запустила українську версію програми з цифрової освіти для батьків, учителів та підлітків Get Digital. Про це повідомляється в пресрелізі компанії.

Згідно з повідомленням, уроки та ресурси базуються на матеріалах, наданих Гарвардським університетом та Каліфорнійським університетом у Берклі. 

Інформацію в Get Digital розділено на п’ять основних блоків – “Основи цифрової грамотності”, “Благополуччя”, “Спілкування в інтернеті”, “Соціальний вплив у цифровому середовищі” та “Цифрові можливості”. 

Згідно з повідомленням, інформацію розроблено для того, щоб допомогти сформувати основні компетенції та навички, необхідні молодим людям для безпечного користування ресурсами цифрового світу.

“Наприклад, у кожній із зазначених сфер педагоги можуть знайти готові до використання плани занять для опрацювання обраних питань зі своїми учнями. Для батьків є матеріали, які допоможуть почати розмову зі своїми дітьми про цифрову безпеку з необхідними термінами для обговорення. А підлітки можуть знайти цікаві вправи, що допоможуть краще орієнтуватися в інтернеті та створювати онлайн-спільноти”, – йдеться в повідомленні.

Уроки для викладачів розроблені командою Youth and Media з Центру інтернету та суспільства ім. Беркмана Кляйна Гарвардського університету, яка зробила їх доступними у всьому світі завдяки ліцензії Creative Commons; науково-дослідним центром The Greater Good при Каліфорнійському університеті у Берклі та Teaching Tolerance. Серед інших контент-партнерів – Єльський центр з вивчення емоційного інтелекту, Net Family News, освітній фонд Micro: bit та організація Beyond Differences.

“Оскільки через пандемію наше життя дедалі більше переходить в онлайн, важливо забезпечити наймолодших користувачів інтернету знаннями та навичками, які сприятимуть корисному використанню цифрової інформації, отриманню переваг від цього, мінімізуючи водночас ризики, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. У цій галузі ми працювали з деякими найкомпетентнішими експертами та організаціями в усьому світі, щоб розробити навчальні та цікаві ресурси. Я дуже сподіваюся, що програма матиме реальний вплив на безпеку та якість часу, який молоді люди проводять в інтернеті”, – зазначила Катерина Крук, менеджерка з публічної політики Facebook у Центральній та Східній Європі.

Liked the article?
Help us be even more cool!