ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Facebook заборонив заперечення Голокосту

13.10.2020, 11:25
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Адміністратори соціальної мережі Facebook видалятимуть “будь-який контент” про заперечення Голокосту і перекручені факти про нього. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на офіційну заяву компанії.

Повідомляється, що з кінця 2020 року користувачів, які шукатимуть у фейсбуці “терміни, пов’язані з Голокостом або його запереченням”, платформа скеровуватиме “на правдиву інформацію”.

Компанія ухвалила рішення з огляду на “документально підтверджене зростання антисемітизму в усьому світі”, а також через “тривожний рівень необізнаності про Голокост, особливо серед молоді”.

Компанія Facebook посилається на опитування, чверть учасників якого визнали Голокост міфом або перебільшенням. Опитування, як уточнює соцмережа, проводили серед жителів США віком 18–39 років.

Засновник Facebook Марк Цукерберґ на своїй сторінці розповів, що, з одного боку, він підтримує свободу слова, з іншого – усвідомлює “шкоду, яку завдають запереченням або спотворенням фактів про Голокост”.

“За нинішнього стану справ у світі я вважаю, що ми дотрималися правильного балансу”, – написав Цукерберґ.

Голокост – масове винищення нацистами мільйонів європейських євреїв під час Другої світової війни. Один із таких злочинів проти людяності відбувся і в Києві.

29–30 вересня 1941 року в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл беззбройного цивільного населення. Загалом із 29 вересня до 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Тільки в перші два дні розстрілів було вбито майже 34 тисячі людей. 1, 2, 8 і 11 жовтня розстріляли тих, хто не з’явився за наказом, – ще близько 17 тисяч людей.

Liked the article?
Help us be even more cool!