IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

4

41

1

10

Facebook заблокував понад 800 сторінок і акаунтів напередодні виборів у США

Фото – opusteno.rs

Співробітники соціальної мережі Facebook заблокували понад 800 сторінок і акаунтів користувачів за поширення неправдивої інформації напередодні запланованих на листопад проміжних виборів у США. Про це йдеться в заяві співробітників Facebook, що відповідають за безпеку соцмережі, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на американський телеканал CNN.

“Ми заблокували 559 сторінок і 251 акаунт у зв’язку з тим, що вони постійно порушували правила про нерозповсюдження спам-повідомлень”, – йдеться в заяві.

Водночас у заяві підкреслюється, що ці сторінки й акаунти активізувалися “саме в цей час – незадовго до проведення проміжних виборів США”.

У Facebook уточнили, що йдеться про такі способи введення в оману користувачів, як розміщення особами з вигаданими іменами недостовірної інформації на політичну тематику, залучення публіки на сторонні сайти і підвищення популярності записів у соцмережі за допомогою недозволених інструментів.

6 листопада в США відбудуться проміжні вибори до Конгресу, під час яких будуть переобрані всі члени Палати представників Конгресу США, значна частина сенаторів, а також губернаторів.

Ще Новини