ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Facebook видалив пост прем'єра Ефіопії за заклики до насильства

05.11.2021, 11:10
Фото - mtvsomali.com
Фото - mtvsomali.com

Facebook видалив допис прем'єр-міністра Ефіопії Абія Ахмеда через порушення політики щодо підбурювання до насильства, повідомляє ВВС.

Так, Абій Ахмед 31 жовтня закликав громадян взятися за зброю, щоб блокувати просування повстанського Народного фронту визволення Тиграй (TPLF).

Вже  рік TPLF веде кампанію проти урядових сил, захоплюючи ключові міста в останні дні.

Facebook критикують за те, що він не зробив більше, щоб зупинити використання своєї платформи для підбурювання до насильства.

У дописі Абій сказав, що наступ повстанців “штовхає країну до її загибелі”, і він закликав громадян “організуватися та марширувати [будь-яким] законним способом, використовуючи будь-яку зброю та силу... щоб запобігти, повернути назад і поховати терористів TPLF”.

Речник Facebook сказав BBC: “Ми дізналися про допис прем’єр-міністра Ефіопії та видалили його через порушення нашої політики щодо підбурювання та підтримки насильства”.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року федеральний уряд Ефіопії почав воєнну операцію проти опозиційної партії “Народний фронт визволення Тиграй”, яка контролює північ країни.

“Народний фронт визволення Тиграй” пішов в опозицію після приходу до влади чинного прем’єр-міністра Ефіопії Абія Ахмеда Алі. Партія вимагала від федеральної влади не втручатися в справи регіону та у вересні 2020 року навіть провела місцеві вибори. Уряд Ефіопії оголосив їх незаконними.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Ефіопії Абій Ахмед Алі отримав у 2019 року Нобелівську премію миру за досягнення миру із сусідньою Еритреєю після 20 років конфронтації.

Liked the article?
Help us be even more cool!