ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Facebook шукає фахівця для роботи з українською аудиторією

18.10.2018, 13:56
Фото - скріншотз www.facebook.com

Соціальна мережа Facebook відкрила вакансію спеціаліста зі зв'язків з громадськістю в Україні. Відповідне оголошення опубліковано в соцмережі, повідомляє LB.ua.

“Оскільки Facebook став частиною повсякденного життя сотень мільйонів людей у всьому світі, політики багатьох країн, природно, хочуть поговорити з нами, і ми хочемо поговорити з ними. Команда Public Policy управляє цим спілкуванням - обмінюючись інформацією про продукти та діяльність компанії, відповідаючи на запити політиків і органів регулювання, роблячи внесок у політику регулювання в інтернет-секторі”, - йдеться в мотиваційній частині оголошення.

Facebook шукає “співробітника з глибоким знанням політичної та регуляторної динаміки в Україні”, а згодом і в інших східноєвропейських країнах. Цей співробітник працюватиме в польському офісі компанії.

Серед першорядних завдань “співробітника з питань України” - моніторинг законодавства та нормативних питань, а також консультації щодо політичних завдань, включаючи публічні презентації, співпраця із засобами масової інформації та співробітництво у формуванні державної політики щодо ЗМІ.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!