ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Facebook розширює в межах США можливості функції Today In

29.11.2018, 12:00

Соцмережа Facebook почала розширювати можливості функції, яка дозволяє людям бачити місцеві новини, повідомлення про зниклих людей, перекриття доріг, скоєння злочинів та шкільні оголошення. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на AP.

“Facebook стримано розширює (можливості – ред.) функції, яка дозволяє людям бачити місцеві новини, повідомлення про зниклих людей, перекриття доріг, скоєння злочинів та шкільні оголошення”, – йдеться в повідомленні.

Функція під назвою “Сталося сьогодні” (Today In) показує людям інформацію з міст, де вони мешкають, з таких джерел, як ЗМІ, урядові відомства та місцеві громади.

Як повідомляє AP, Facebook ще в січні цього року запустила таку функцію в шістьох американських містах як експеримент і розширила цей список до 25. Проте, починаючи з середи 28 листопада, функція поширюватиметься на 400 міст у США та кілька міст в Австралії.

Зазначається, що цією функцією соцмережа намагається покращити свою репутацію, адже за останні кілька місяців її звинувачували в поширенні дезінформації та в тому, що вона стала механізмом для втручання у вибори.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!