ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Facebook платитиме німецьким ЗМІ за розміщення їхнього контенту

02.03.2021, 12:13
Фото – guide-high-tech.com
Фото – guide-high-tech.com

Американська компанія Facebook підписала угоду про співпрацю з низкою великих німецьких ЗМІ, зобов'язуючись платити їм за новинний контент. Про це оголосив очільник європейського підрозділу Facebook з новинного партнерства Єспер Доуб, повідомляє Mediasapiens.

У розділі Facebook News із травня 2021 року публікуватимуться новини з німецьких ЗМІ, за які видання отримуватимуть плату від соцмережі. Її розмір наразі не повідомляється.

Угоди вже укладено з виданнями Die Zeit, Der Spiegel, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Handelsblatt та низкою інших загальнонаціональних і місцевих ЗМІ. Водночас одна з найбільших медіагруп, Axel Springer, що видає газети Bild і Die Welt, відмовилася від пропозиції Facebook, назвавши умови "сміховинними".

Раніше компанія Facebook підписала угоди з низкою ЗМІ в США і Великій Британії.

Парламент Австралії 25 лютого ухвалив закон, згідно з яким Google, Facebook та інші платформи платитимуть медіакомпаніям за контент, посилання на який поширюються на їхніх ресурсах. Однак умови закону були пом'якшені в порівнянні з початковими після того, як компанія Facebook заблокувала всі новини для австралійських користувачів.

Liked the article?
Help us be even more cool!