ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Facebook після обшуків відклав запуск додатку для знайомств

13.02.2020, 17:35
Фото – ukrinform
Фото – ukrinform

Компанія Facebook відклала запуск додатку для знайомств (Dating) напередодні Дня святого Валентина після того, як в офісі компанії в Дубліні відбулись обшуки. 

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на CNN.

Як зазначається, Комісія із захисту даних Ірландії провела перевірку в офісі компанії на початку цього тижня після оголошення про запуск сервісу Dating в ЄС.

Facebook планував запустити новий додаток 13 лютого, напередодні Дня святого Валентина. Однак ірландський регулятор вперше дізнався про запланований запуск додатку 3 лютого. 

“Нас дуже схвилювало, що це було перше повідомлення від Facebook про новий сервіс, враховуючи, що вони мали намір запустити його 13 лютого”, – йдеться в заяві регулятора.

Там додали, що компанія не надала їм інформації про оцінювання впливу на захист даних. “Щоб пришвидшити отримання документів, уповноважені співробітники провели перевірку в офісі Facebook і вилучили їх”, – заявили в комісії.

Комісія також підтвердила, що має 11 відкритих розслідувань щодо соціальної медіакомпанії та її різних дочірніх підприємств.

Очікується, що незабаром ухвалять рішення про те, чи порушував WhatsApp, який належить Facebook, європейські закони про конфіденційність. Якщо виявиться, що компанія порушувала їх, її оштрафують на суму в 4% щорічного світового доходу підприємства.

Facebook визнав, що вихід нового додатку затримається для європейських користувачів. “Це дійсно важливо, щоб ми запустили Facebook Dating правильно, тому ми беремо ще трохи часу, щоб переконатися, що продукт готовий до європейського ринку”, – йдеться в повідомленні компанії.

Liked the article?
Help us be even more cool!