ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Facebook перед виборами в Україні видалив фейкові акаунти, що критикували владу

25.07.2019, 14:03
Фото - dpa/dw

Компанія Facebook видалила понад 1800 облікових записів і сторінок з Таїланду, Росії, України та Гондурасу в рамках протидії оманливій політичній пропаганді та іншим зловживанням її сервісом.

Про це йдеться у повідомленні компанії 25 липня, повідомляє “Український тиждень” з посиланням на Reuters.

У чотирьох країнах було вилучено 294 акаунти, 1509 сторінок і 32 групи, за якими компанія вбачає “скоординовану недостовірну поведінку”. Кількість їхніх підписників становила 274 тисяч.

“Ми не бачимо зв'язку між ними, але всі вони використовували мережі фейкових облікових записів, щоб вводити людей в оману щодо того, ким вони були і що роблять”, - сказав керівник політики з питань кібербезпеки Натаніель Глейхер.

Facebook вжив заходів, ґрунтуючись на оманливій ​​поведінці, а не характері розміщеного контенту, заявив Глейхер.

Як зазначається, облікові записи та сторінки з Росії та українського регіону, які обговорювали українську політику та критикували український уряд, використовуючи фейкові акаунти, що представляють себе журналістами чи військовими, були заблоковані перед виборами в Україні минулого тижня.

Facebook заявив, що збільшує темпи розслідування фальшивих облікових записів та координує недостовірну поведінку.

Крім того, у Facebook зауважили, що наразі в усьому світі здійснив майже три десятки серій блокувань у світі в 2019 році, що значно більше, ніж близько двох десятків за весь 2018 рік.

Як повідомлялося, соціальна мережа Facebook видалила 97 облікових записів, пов'язаних з російською пропагандою та дезінформацією, що поширювали фейки, зокрема, про Україну.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!